Capes buckle with rough crystal, gold-plated/white
53,25 $
Out of stock
Certificate holder in velour with genuine pewter decoration.
Can be engraved with name and date.
Send oss en henvendelse
Specifications
| Weight | ,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 3 cm |
| Suitable for | Women's Bunad |
| Material | Silver |
| Alloy | 830 |
| Crystal color | Red |
| Surface | White/gold plated |
| Measurement | 70×29 mm |
Relaterte produkter


