Buckles No. 21 red crystal, gilded and gold plated, sewn on
104,45 $
Send oss en henvendelse
Specifications
| Weight | ,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 3 cm |
| Suitable for | Women's Bunad |
| Material | Silver |
| Alloy | 830 |
| Crystal color | Red |
| Surface | White/gold plated |
| Measurement | 63×29 mm |
| Packaging |
Relaterte produkter

