Purse plaque No. 1, oxidized long hem
28 $
Send oss en henvendelse
Specifications
| Weight | ,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 3 cm |
| Suitable for | Women's Bunad |
| Material | Silver |
| Alloy | 830 |
| Surface | Oxidized |
| Measurement | 30×30 mm. 28 mm hempe |
| Packaging | Single |
Relaterte produkter

