5-leaf rose button 2 small, oxidized with bottom
24 $
5 in stock (can be backordered)
This 5-leaf rose button is 13 mm in size.
Send oss en henvendelse
Specifications
| Weight | ,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 3 cm |
| Suitable for | Men's Bunad |
| Material | Silver |
| Alloy | 830 |
| Surface | Oxidized |
| Measurement | 17 mm |
| Packaging | Single |
Relaterte produkter



