Daniel Klein Smart Watch White
88,75 $
Out of stock
Send oss en henvendelse
Specifications
| Weight | ,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 3 cm |
| Kasse diameter | 45 mm |
| Urskive | Variety |
| Vanntett | 30 meters |
| Urverk | Digital |
| Lenke / Rem | Rubber strap |
| Materiale Lenke/Rem | silicone |
| Farge Lenke/Rem | White |
| Lås | Buckle |
Relaterte produkter

