Earring No. 69 light
57 $
Available on backorder
Neat and simple earrings, 10 mm in diameter. Supplied as a pair.
Send oss en henvendelse
Specifications
| Weight | ,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 3 cm |
| Suitable for | Women's Bunad |
| Material | Silver |
| Alloy | 830 |
| Surface | White |
| Measurement | 11 mm |
| Packaging | Pair |
Relaterte produkter


