Dough&Meg Ring B 0,13 ct Pallet
1.567 $
Out of stock
Send oss en henvendelse
Specifications
| Weight | ,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 3 cm |
| Materiale | Palladium |
| Stener | Diamond |
| Farge | HWE |
| Klarhet | SI |
| Carat | 0.13 ct. |
| Bredde | 5 mm |
Relaterte produkter


