Signeting 0.03ct WSI
710 $
Send oss en henvendelse
Specifications
| Weight | ,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 3 cm |
| Kjønn | Woman |
| Materiale | Yellow Gold |
| Gullinnhold | 585 |
| Stener | Diamond |
| Diamant slip | Brilliant |
| Farge | Wesselton |
| Klarhet | SI |
| Carat | 0.03 ct. |
| Antall stener | 1 |
| Mål | B: 9 mm |
Relaterte produkter

