fasteners No. 6 small, gilded, oxidized red crystal
105,60 $
Send oss en henvendelse
Specifications
| Weight | ,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 3 cm |
| Suitable for | Women's Bunad |
| Material | Silver |
| Alloy | 830 |
| Crystal color | Red |
| Surface | Oxidized/white |
| Measurement | 70×29 mm |
| Packaging |
Relaterte produkter

