Laces Rogaland, oxidized, 1.1 meter
303 $
Available on backorder
Laces with spear and leaf.
The toy is 1.1 m and the spear is 5.5 cm.
Send oss en henvendelse
Specifications
| Weight | ,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 3 cm |
| Suitable for | Women's Bunad |
| Material | Silver |
| Alloy | 925 |
| Surface | Oxidized |
| Measurement | L: 110cm |
| Packaging | Single |
Relaterte produkter
