Rose brooch with two rows of foliage and crystal
Send oss en henvendelse
Specifications
| Weight | ,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 3 cm |
| Material | Silver |
| Alloy | 925 |
| Crystals | cubic zirconia |
| Surface | White |
| Measurement | D: 11 cm |
| Packaging | Single |
Relaterte produkter



